výklad karet

Informace

Jmenuji se Šárka Hniličková Vargová.
Jsem narozena ve znamení lva, přestože jsem se narodila v posledním dni, jsem typickým zrozencem tohoto znamení. Jsem šťastně vdaná a mám dva syny, ročníky 92 a 00.

Ano,jsem čarodějka.
Pokud si pod tímto pojmem představujete šeredné stvoření s bradavicí na nose a černým kocourem na rameni,zklamu Vás. Jsem obyčejná žena, kterou to ke kartám táhlo od dětství. Bylo mi asi 13 let,když jsem si to začala uvědomovat. Tyto schopnosti mám jako téměř všechny ženy v naší rodině, ovšem jsem jediná,která se výkladu věnuje profesionálně. Pokud při mém výkladu čekáte, že uslyšíte: "Musíte to udělat takto. Tak se stane." apod., to neuslyšíte. Karty nejsou návod na život, ale ukazují nám směr, kterým se může náš život ubírat nebo která cesta je ta nejlepší. Rozhodnutí nechávám na svobodné vůli každého klienta.

Každou informaci považuji za velice důvěrnou a proto tyto zůstávají pouze mezi mnou a klientem. Také z tohoto důvodu nevezmu 2 a více klientů najednou, je to jednak z důvodu křížení energií a jednak proto, že někdy vycházejí najevo věci velmi osobní a odhalují se naše niterné záležitosti, což by klientovi nemuselo být příjemné, kdyby to slyšel ještě někdo další.

Mimo výkladu karet se věnuji práci s kyvadlem a Reiki mám 3.stupeň.